Gildia Bogowie - Castle Clash




Witamy wszystkich graczy gildii Bogowie. Forum przeznaczone do celów informacyjnych, edukacyjnych, jak również rekreacyjnych


#1 2014-03-21 15:21:52

koziar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-20
Posty: 4
Punktów :   

Wybór herosa

I kolejne shardy uzbierane, na chwilę obecna mam 3 legendy oraz podam dodatkowo mój
skład:
- Paladyn 78
- Thunder 75
- Druid 71
- Assasin 80
- Executioner 80
Czas na kolejna legendę, chciałbym zaznaczyć, że biorę narazie pod uwagę tylko i wyłącznie
dungeony, hbm oraz ataki na innych graczy. Teraz nasuwa się pytanie,
czy wybrać Champa, ninje czy może sucubussa?
I zamiast kogo tzn kogo "wyrzucić" z obecnego składu, assasina czy Executionera?

Offline

 

#2 2014-03-21 17:06:48

kaczuszka223

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: Wybór herosa

Hmm.. Ninja jest szybki, ma dobry atak, ale jeśli bierzesz pod uwagę głównie ataki na dungeony i na innych graczy to jak dla mnie średnie rozwiązanie, gdyż on leci tak naprawdę do przodu i szybko niestety ginie (wiem z doświadczenia ), z biczem dobra na arenie i do bossa. Jak ma dobrą umiejętność (tzn. kiedy szybko jej się pasek regeneruje) to również spokojnie mogłaby być do ataków, natomiast nie jest łatwo taką umiejętność trafić, więc na ten moment na Twoim miejscu wybrałabym championa, jednak biorąc wszystko pod uwagę, czyli i ataki na innych graczy, bossa i arene to z biczem (sucubusa). Co do zamiany to ja tylko i wyłącznie z wszystkich niebieskich zostawiłam egzekutora.

Offline

 

#3 2014-03-21 19:03:19

koziar

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wybór herosa

Arena narazie mnie raczej nie interesuje ze względu, że aby mieć zysk z niego to trzeba być w pierwszej 100 (?). Ja utrzymuje się na poziomie 30-20k. I różnica 10-20 dodatkowych jest znikoma. Chce na początek poświęcić się zdobywaniu shardow aby móc skompletować tą legendarną 5. Następnie dobić ich do umiejętności min 4 i wtedy mogę się starać powalczyć na arenie.

No tak ninja jest szybki i ma ładne dmg ze skilla 1:0

Niestety tak jak zauważyłas wysuwa się i zazwyczaj jako 1 ginie (jedynie może ratować tutaj tank i druid). 1:1

Dmg z hita oraz ilość życia mają porównywalnie tyle samo 2:2.

Ciężko mi wybrać mimo, że za jakiś czas znów uzbieram.

No tak niby nie wziąłem pod uwagę bicza, dmg ładne, życia też ma sporo i jest to najepszy heros na arenę

Offline

 

#4 2014-03-22 10:43:05

wiktor123

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Wybór herosa

Czy warto zbierac kupe czasu na reapera?
W sumi to praktycznie komplet mam fioletowych teraz procz icemena.
I czy warto zbierac 1000 gems na 4 budowniczego? Czy lepiej 2 x zalosowac? Troche bedzie pewnie szkoda jak ylosuje same gluty znowu

Offline

 

#5 2014-03-25 12:05:28

kaczorro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 107
Punktów :   

Re: Wybór herosa

co do patentow budowalnych, bo widzialem ze mnie o to pytales, to ja osobiscie niedawno kupilem 4 patent i uwazam ze to dobra inwestycja szczegolnie ze teraz gemy dosc szybko i latwo zebrac.

co do herosow to dwoch podstawowych masz (druid i bog[god]) natomiast pozostali to kwestia taktyki. dupke z biczem rzeczywiscie jest dobra na arenie i do bossa, w raidach i lochach srednio sie sprawdz. podobnie champion - jego umiejetrosc blokowania jest calkiem ciekawa, ale to znowu boss i arena, ninji nie mam i nie wiem czy kupowac. niby mam 5 fioletowych teraz ale chcialbym miec kolejnych do wiez, niby nazbieralem juz prawie 5k mieczy i zastanawiam sie czy wydac je na konsumpcje aby ulepszyc posiadanych herosow czy na tych herosow po 6-7k mieczy

Offline

 

#6 2014-03-25 14:26:18

77wojtas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wybór herosa

Co to są patenty budowlane i jak za ich pomocą zbierać gemy?

Offline

 

#7 2014-03-25 20:58:40

kaczorro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 107
Punktów :   

Re: Wybór herosa

patenty budowlane to sa jakby pozwolenia na budowe
pokazane sa one w prawym gornym rogu.
standardowo, na poczatku gry masz 2 patenty tzn ze mozesz ulepszac (rozbudowawywac 2 budynki jednoczesnie). mozna tez zwiekszyc ich ilosc, maksymalnie do 5.

- jesli chcesz posiadac 3 to trzeba zainwestowac 500 gemow i nacisnac na taki plusik obok ich liczby
- za 4 placi sie dodatkowo 1000 gemow
- za 5 dodtkowo 2000 gemow


a za pomoca ich nie zdobedzie sie wiecej gemow, one po prostu przyspieszaja rozwoj Twoich budowli bo mozesz wiecej jednoczesnie podnossic

Offline

 

#8 2014-03-25 23:23:58

wiktor123

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Wybór herosa

Oki.dzieki kaczor.za kilka dni bede mial ju 1k gemiw to kupie tego 4 boba.teraz budynk robia sie po tyle dni ze nie ma co z surą robić i ciagle się ulewa z magazynów.( 3 porządne podejscia i magazyny pełne)
Co do herosow powiem tak: korci mnie zeby losowac.chcialbym pumpkina wylosowac ,ale gdybym trafil gluty to bym sie chyba wkurzyl,dlatego 4 boba poki co zalacze.
Tak poza marginesem.zrobilem sobie lipne konto i kużwa tam na dzien dobry mam pumkina i juz machniety na 60 l no i chyba to jest jedna z najlepszych postaci zaraz po tg.

Offline

 

#9 2014-03-26 07:48:51

77wojtas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wybór herosa

Tak myślałem zmyliło mnie to zarabianie gemów

Offline

 

#10 2014-03-28 11:17:40

77wojtas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wybór herosa

Jaką taktykę zastosować w walce z bossem mam pumpkina lev92 atlanticore lev 84 exec 80, assasin 80 i serpent 80 , najwięcej chyba 120 k demage zadałem,  o co chodzi, trzeba uciekać cały czas z pola walki czy po prostu bohaterowie za słabi.

Offline

 

#11 2014-03-28 21:40:53

kaczorro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 107
Punktów :   

Re: Wybór herosa

przede wszystkim poogladaj sobie na youtube jak ludzie graja. to Ci powinno wiele wyjasnic. A jak bedziesz mial jeszcze pytania to postaram sie pomoc

Offline

 

#12 2014-03-30 14:29:34

gruchaostr

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wybór herosa

Po pierwsze masz slabych hero na bossa tzn brakuje ci championa i sucubbus. Ti jest moje zdanie. Moim zdaniem najlepszy sklad na bossa to pumpkin succubus atlanticora champion i ninja lub tg. Ja mam druida 102 lvl tg 100 ninja 80 succubus 98 i champion 100. Succubus udezajac bossa zabiera 35k dmg.

Offline

 

#13 2014-03-31 15:51:19

 olti18

Zbanowany

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2014-03-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: Wybór herosa

Najlepszy sklad to pumkin duke, cupidyn, tg, champion i executor wtedy robisz tak zwanego stun lock oczywiscie wiadomo potrzebne sa odpowiednie lvl, wysokie skille przede wszystkim na PD i cupidynie zeby ladowac energie no i revitalize na championie 5/5 zeby od razu stunowal. Wtedy mozna spokojnie robic cala runde bossa nie wychodzac i ogolnie to jest najelepsza metoda na bossa trzeciego. Pierwszy i drugi malo sie od siebie rozni dmg ten sam, jedynie iloscia zycia. Za to trzeciego bossa nie da sie tak bic zeby go trzymac bo ma za duzy dmg.

Dzis bedziemy robic drugiego bossa jesli ktos nie stosowal takiego patentu na pierwszym ze puszczal tanka z przodu a sklad z tylu nie odczuje zadnej roznicy przy biciu go. Moim zdaniem najwieksza roznica jest zycie, no i to ze czar wali do okola i tyle.

Ostatnio edytowany przez olti18 (2014-03-31 15:52:55)

Offline

 

#14 2014-04-01 22:15:26

 olti18

Zbanowany

Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2014-03-29
Posty: 41
Punktów :   

Re: Wybór herosa

Czy i wam sie wydaje ze drugiego bossa robi sie latwiej?
Od dawna juz go robilem i majac na paladynie lvl bliski setki przyjmowalem dwa ciosy ale jak czasem probowalem to udawalo mi sie przyjac trzy, ale gdy wbilem 100+ na nim wtedy juz za kazdym razem udawalo mi sie przyjac trzy ciosy. Od paru dni jestem u was w gildii i pierwszy raz bilem pierwszego bossa i majac palladyna na 105lvl nie za kazdym razem udalo mi sie przyjac trzy ciosy od bossa. Dzis to sie potwierdzilo przy robieniu drugiego bossa ze moj palladyn bez problemu przujmuje trzy ciosy od drugiego bossa.
Jakie jest wasze zdanie na temat dmg u pierwszego bossa i drugiego?
Bo wiadomo HP jest spora roznica dlatego duzo dluzej sie go robi, ale tak wydaje mi sie nie co latwiejszy

Offline

 

#15 2014-04-01 23:56:26

wiktor123

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Wybór herosa

Ja drugiego bosa robie pierwszy raz wiec roznice wychwycilem takie:
Myslalem ze bedzie mial wiekszy dmg przy uderzeniu a tu o dziwo przyjmowalem 2 ciosy na pala 95lev.
( ty przyjmujesz 3 bo + 100 lew jest skok w hp paladyna)

Za to kiedy puscilem paladyna a bos na niego szedl ,puszczalem za nim reszte ferajny do bicia i ...bos po uderzeniu paladyna obuchem walił całą ferajne ktora stała za nim obuchem(sporo zycia tracili)

Ale ogolnie lepiej m sie biło tego drugiego,5 mln to juz coś

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zrom.pun.pl www.arenas.pun.pl www.forumquendi.pun.pl www.hamar.pun.pl www.air13a6.pun.pl