Gildia Bogowie - Castle Clash




Witamy wszystkich graczy gildii Bogowie. Forum przeznaczone do celów informacyjnych, edukacyjnych, jak również rekreacyjnych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-09-18 18:24:21

wasiu692

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-09-18
Posty: 1
Punktów :   

Storm Mesa

Witajcie. Dzisiaj wpadłem na pomysł - może być przez Was uważany za głupi albo wręcz przeciwnie - zobaczymy...

Mianowicie:
Jak wiemy w mesa 1 niezbędnymi 2 osobami są gracze posiadający PD... bez nich kicha totalna.
Mesa 2 to już 3 osoby z PD są wręcz konieczne...

Otóż mój pomysł polega na spisaniu ile osób posiada PD i podzieleniu w 4 osobowe zespoły, przykładowo w mesa 1:

1 - osoba z PD
2 - osoba z PD
3 - osoba bez PD
4 - osoba bez PD

W mesa 2:

1 - osoba z PD
2 - osoba z PD
3 - osoba z PD
4 - osoba bez PD

Co Wy na to (osoby z PD)?

Offline

 

#2 2014-09-18 19:46:38

andmajk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Storm Mesa

Jak dla mnie (osoby bez PD) super inicjatywa zobaczymy co na to reszta ale generalnie w gildii chyba powinnismy sie wspierac aby zdobywac profity z gry

Offline

 

#3 2014-09-18 20:43:03

kondzikk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-09
Posty: 17
Punktów :   

Re: Storm Mesa

Mi się pomysł również podoba, swoją drogą to bez PD nie da się grać.

+jako ciekawostkę powiem, że zrobiłem wczoraj Mesa 2 na jednego PD, ale wysoki skill miał raczej, bo gracz, którego był PD miał też minotaura także hajsu trochę wpakował w grę

Offline

 

#4 2014-09-20 14:27:17

PinioHPG

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-09-04
Posty: 24
Punktów :   

Re: Storm Mesa

Poleciły ktoś dobrą lekturę, w której dobrze wyjaśniona jest ta Storm Mesa?

Offline

 

#5 2014-09-22 12:46:55

pippinciu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Storm Mesa

Pinio, spróbuj tutaj: http://castle-clash.wikia.com/wiki/Team_Dungeons

Drużyny - oczywiście PD to podstawa i żeby nie stracić wejść trzeba mieć składy jak pisze Wasiu:

Storm Mesa 1: 2PD, Ustawienie: wszyscy maksymalnie na dole.
Storm Mesa 2: 3PD, Ustawienie: wszyscy z PD w kwadracie, osoba bez PD po drugiej stronie.
Storm Mesa 3: 4PD, Ustawienie: dwóch graczy na dole, dwóch na górze.

Jeśli chodzi o stałe drużyny, to wydaje mi się nierealne żeby się podzielić. Po prostu jest za mało osób z PD.
Proponuję umawiać się wcześniej wtedy nie będzie zamieszania. Lub spontanicznie w ciągu dnia/nocy dobrać zespół. Jak kto woli.
Zachęcamy wszystkich do konwersacji, rozmowa to podstawa współpracy (gadam jak na szkoleniu dla działu handlowego ).

Natomiast najwięcej chętnych zauważamy po bossie - moja prośba: piszmy wyraźnie na chacie kto otwiera pokój i kto wchodzi. Unikniemy wówczas uroczego bądź co bądź, ale jednak chaosu...

Offline

 

#6 2014-09-24 17:57:27

KorwinMikke

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-09-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Storm Mesa

Popieram również pomysł ustalenia jakichś drużyn. Albo przynajmniej do każdej osoby bez PD można by przyporządkować jakąś z PD która by robiła z nim w pierwszej kolejności.

Ostatnio edytowany przez KorwinMikke (2014-09-24 17:58:13)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkteampl.pun.pl www.air.pun.pl www.hewito.pun.pl www.fcm.pun.pl www.szkoladomaniew.pun.pl