Gildia Bogowie - Castle Clash




Witamy wszystkich graczy gildii Bogowie. Forum przeznaczone do celów informacyjnych, edukacyjnych, jak również rekreacyjnych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-06-05 08:35:15

kaczorro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 107
Punktów :   

konserwacja 5 czerwca - ciekawa nowosc

oto link to oficjalnego forum

http://us.forum.igg.com/forum.php?mod=v … a=page%3D1


A po polsku:

1. wszyscy dostajemy 500 gemow i 10.000 gwiazdek

2. wprowadzaja Heroes Trial - bedzie to podobne do obercnych hbm (tzn. fal). bedziemy mogli podobnie jak w hbm zebrac do 6 podejsc (prob) ale beda one przyrastaly co 6 godzin a nie co 3 jak w hbm; w hbm jako nagrode dostajemy miecze, exp, gold lub mane, natomiast w Heroes Trial w nagrode bedzie mozna dostac HB (gwiazdki), gemy lub nawet Herosow (ciekawe jakich . Bedzie 12 roznych opcji a nie 10 jak w przypadku hbm

3. Otrzymamy jakies dodatkowe zadania (Questy), chyba kazdy inne bo bedzie to uzaleznione od poziomu rozwoju. akceptowac te Questy mozemy wchodzac w tzw. Quest Board, ktore pojawi sie obok wejsc do hbm.

mam nadzieje ze nic nie pokrecilem jesli mi sie jednak zdazylo to prosze o korekte

START SERWERA o godz. 10.00 naszego czasu

Offline

 

#2 2014-06-05 08:50:01

kaczorro

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 107
Punktów :   

Re: konserwacja 5 czerwca - ciekawa nowosc

tu znajdziecie wiecej (wraz z fotkami z chinskiego serwera) informacji odnosnie tych Questow

http://us.forum.igg.com/forum.php?mod=v … tid=138046

ale nie chce mi sie juz pisac co i jak

dodam tylko ze te zadania beda ograniczone czasowo, ze beda polegaly na robieniu raid, dungeonow, areny itp a w nagrode bedzie mozna otrzymac zloto, mane, gwiazdki, miecze, a takze exp books, czyli cos co bedzie mozna wykorzystac w heroes altar dla zwiekszenia ext herosow

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legend-of-avatar.pun.pl www.304gdh.pun.pl www.historianaruto.pun.pl www.thesixpounder.pun.pl www.logistyka09.pun.pl