Gildia Bogowie - Castle Clash




Witamy wszystkich graczy gildii Bogowie. Forum przeznaczone do celów informacyjnych, edukacyjnych, jak również rekreacyjnych


  • Index
  •  » Pomoc w grze
  •  » Line chat, czyli jak łatwo porozumiewać się z przyjaciółmi.

#1 2014-10-07 22:31:50

 Periwinklee

Zbanowany

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2014-10-07
Posty: 2
Punktów :   

Line chat, czyli jak łatwo porozumiewać się z przyjaciółmi.

Witajcie, jak wszyscy wiemy czat w Castle Clash pozostawia wiele do życzenia, dlatego mam dla Was propozycję. Co powiecie na stworzenie grupy w LINE. Line jest to prosty, a przede wszystkim darmowy komunikator, dzięki któremu możemy porozumiewać się mając wyłączoną grę, tutaj wielu z Was może zadać mi pytanie, po co komunikator skoro w tym momencie nie gram, otóż to, gra pochłania znaczną część naszej baterii i nie każdy gra podłączony do kabla od ładowarki, z Line można się w każdej chwili wylogować bądź ustawić tryb ciszy na kilka godzin. Dodatkowym plusem tego programu jest fakt, że tak jak Skype czy GG, można go używać również na komputerze, co prawdopodobnie dla wielu z Was jest dużą zaletą.

ZA I PRZECIW PROSZĘ NAPISAĆ NA DOLE ( będę wiedzieć komu to odpowiada, a komu nie ).
PS: Wiem, że jestem nowa, ale sądzę że mógłby to być dobry pomysł.
EDIT-PS2: Post został odebrany jako reklamę, chociaż wcale nie taki był zamiar, nie ważne, nie ma co.

Pozdrawiam,
Peri

Ostatnio edytowany przez Periwinklee (2014-10-08 00:14:35)

Offline

 

#2 2014-10-07 22:39:19

masinek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Line chat, czyli jak łatwo porozumiewać się z przyjaciółmi.

Mam kolo siebie taki fast food,  wbijaj to na live pogadamy

Offline

 

#3 2014-10-07 23:52:00

pippinciu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Line chat, czyli jak łatwo porozumiewać się z przyjaciółmi.

Profesjonalna reklama, gratuluję.
Jak każdą reklamę proponuję zostawić samą sobie.

Offline

 

#4 2014-11-13 17:40:31

kamykkkk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: Line chat, czyli jak łatwo porozumiewać się z przyjaciółmi.

Fajna inicjatywa i dziwię się, że została odebrana jako reklama. Przecież nie musi być to od razu Line. Komunikatorów jest niesamowita ilość i chyba obojętne czy będzie to Line, BBM, ChatOn, reklamowany w naszej grze Link czy cokolwiek innego, w czym można utworzyć grupę. Ogólnie większe gildie często używają jakiegoś komunikatora do porozumiewania się między graczami. Łatwiej wtedy uzyskać pomoc albo chociaż zobaczyć kto jest w danej chwili i umówić się na mesy.

Offline

 

#5 2015-01-15 23:45:13

SZIRIN

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Line chat, czyli jak łatwo porozumiewać się z przyjaciółmi.

a livebox na forum ? ... ja zazwyczaj siedze przy kompie i na fonie, wiec taka forma komunikacji pasowałaby mi

Offline

 

#6 2015-01-16 14:43:06

tpAutograf

Zbanowany

Zarejestrowany: 2015-01-12
Posty: 54
Punktów :   

Re: Line chat, czyli jak łatwo porozumiewać się z przyjaciółmi.

Bylem w wiekszej gildii i Line nie sprawdza sie jako komunikator... Wszyscy musieliby go zainstalowac i kozystac a wiekszosc z nas kozysta z chatu gry. Ja osobiscie zostaje przy standardowej komunikacji w CC.
Poza tym zauwazylem ze na chacie udzielaja sie w wiekszosci te same osoby, zmiana komunikatora nic nie zmieni.

Zapraszam do konwersacji na zwyklym chacie CC:-)

Ostatnio edytowany przez tpAutograf (2015-01-16 14:48:47)

Offline

 
  • Index
  •  » Pomoc w grze
  •  » Line chat, czyli jak łatwo porozumiewać się z przyjaciółmi.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devil-may-cry.pun.pl www.graxiaolin.pun.pl www.mocna-nuta.pun.pl www.minecraft.pun.pl www.dbpo.pun.pl