Gildia Bogowie - Castle Clash




Witamy wszystkich graczy gildii Bogowie. Forum przeznaczone do celów informacyjnych, edukacyjnych, jak również rekreacyjnych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2015-02-22 23:16:14

AhmeDetonuj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-25
Posty: 6
Punktów :   

Jak skutecznie zrobic messe 4

Na początek chciałem zaznaczyć ze nikogo nie zmuszam do stosowania tej taktyki, aczkolwiek jest ona jedna z bardziej skutecznych  i bezpiecznych.


Ustawienie jest bardzo proste , kazdy bije swojego bossa w 4 naroznikach.


   Dlaczego tak?
-To ustawienie pozwala waszym hero szybciej załadowac spelle.
-Przyjazne dla slabszych graczy , poniewaz ich hero sa szybciej wzmacniane przez innych
-Droga jaka pokonuja hero jest krotsza , a zatem skraca to czas messy.

   Jakich Hero wybierać?

(hero w kolejnosci od najlepszych z prawej do najslabszych w danej gupie z lewej)

Niezbedne: Pumpkin Duke, Cupid, Druid

Dobre: Vlad Dracula ,Moltanica ,Santa Boom, Orksbane,Spiryt mage ,Immortep , Snowzilla , SHAMAN , FROST WITCH.

Średnie :  Minotaur Chieftain, Pixie, Aries,Grizzly Reaper,Thunder god , Attlanicore,

Słabe: Palladin ,Champion, Succubus , ninja  + pozostale elite i ordinary hero

Wazne By wszystkie wybrane przez was hero miały 25 tys +  HP ( Tak pisze CC wiki ).
Z doswiadczenia wiem , ze powinny miec conajmniej  30 tys Hp.





    Jakie talenty i cresty są przydatne na messe?

-REVITALIZE REVITALIZE i jeszcze raz REVITALIZE na PD i Cupid.
-Oprocz tego Revive lub life drain.



     Jak ustawić Hero ?

To ustawienie jest na górny róg analogicznie obracamy to ustawienie o 90° dla każdego z rogów.


http://s8.postimg.org/6e7ppp829/Messa_4.jpg

     
        Objasnienie :

-Najblizej ustawiamy mocnego hero ktory swoim skillem rozwali wszystko w okolicy (Dracula,Moltanica,Orksbane , immortep)
-Jesli nie macie zadnego z nich uzyjcie jakiegos tanka.
-Tuz za nim ustawiamy Cupida lub PD (najlepiej z revitalize)
-Reszte hero dobieramy indywidualnie i ustawiamy tak jak na obrazku.
   
 
     Kto moze brać udział w messie?

W zasadzie kazdy , ale szanujemy siebie na wzajem i jezeli ktos nie czuje sie na siłach to lepiej robcie messe 2, aby nie popsuc zabawy kolegom.


    Minimalne kryteria:

-Pumpkin i Cupid z spellami 6+
-Jesli ktos ma tylko 1 z nich , moze robic messe z silniejszymi kolegami , pod warunkiem , ze dobrze sie ustawi, wybierze jak najlepszych hero  i skill PD lub Cupida bedzie conajmniej 6+
-Wszystkie hero minimum 30tys HP.(120lvl+ wraz  z Podniesionym Inscription).
-Słuchanie uwag „Starszych kolegów” ( Tych bardziej doswiadczonych).


Mam nadzieje ze pomogłem :) Jesli macie jakiekolwiek pytania , pisac w kometarzach lub w grze do AhmeDetonuj.

Ostatnio edytowany przez AhmeDetonuj (2015-02-23 17:31:51)

Offline

 

#2 2015-02-23 08:38:04

wiktor123

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

Gr słaby hero? Paladyn średni?,spiryt mag średni? Ciekawe

Offline

 

#3 2015-02-23 08:52:31

tpAutograf

Zbanowany

Zarejestrowany: 2015-01-12
Posty: 54
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

Ja bym dodal ze trzeba podnosic insribe piszac crest wprowadzamy w blad nowe osoby. Podnosimy inscribe w priorytetowej kolejnosci.
AhmeDetonuj mam pytanie - skad wziales ten poradnik? I czy to moze z Twoich obserwacji.
Ja zauwazylem ze najbezpieczniejsze i najlepsze ustawienie to 2xsrodek i 2xdol ale moge sie mylic, co do hero tez bym polemizowal.

Offline

 

#4 2015-02-23 16:41:43

AhmeDetonuj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

Wiktor  co do spiryt mage sie zastanawialem - Mozna zaliczyc go do dobrych hero na messe .Natomiast co do Gr i palladyna nie mam watpliwosci. Palladyn jest dobry jako tank( jezeli ktos nie ma lepszego tanka) , ale rownie dobrze mozna go zastapic draculom czy tez orkiem lub moltanica i przydadza sie znacznie bardziej- dlatego wlasnie uznalem go za sredniego. Gr natomiast nie przydaje sie zbyt mocno , nie jest on tak mocny aby wyssac zycie z innych hero na raz , a dmg ktory wysysa z bossow jest pomijalnie maly , tak samo jak dmg spiryt mage w inne bossy. Dodatkowo predkosc ataku GR przy 4 Pd tez nie gra roli . Domyslam sie ze chodzilo Ci o to ze palladyna uznalem za lepszego od GR . Owszem , przy 4 pd i 4 cupidach Paladyn i gr bija tak samo mocno i z ta sama predkoscia , roznica miedzy nimi jest taka ze palladyn moze pomoc utrzymac bosa na poczatku.
Jezeli masz argumety za napisz je pod spodem moze ktos skorzysta.

Offline

 

#5 2015-02-23 16:48:58

tpAutograf

Zbanowany

Zarejestrowany: 2015-01-12
Posty: 54
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

To Wy tam robicie m4 z 4pd? Ciekawie... U nas robimy w 2 i tez wchodzi... Ale zgadzam sie co do jednego - wazne jest ustawienie.

Offline

 

#6 2015-02-23 16:57:20

AhmeDetonuj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

tpAutograf - te poradnik napisalem sam z wlasnych obserwacji . zgadzam sie z Toba , ze ustawienie 2xsrodek 2x dol jest rownie dobre, lecz nie wiem czy najlepsze i najbezpieczniejsze.
Jesli chcesz mozemy to sprawdzic  , zrobimy messe tym samym skladem 2x raz po mojemu , raz po twojemu. i porownamy czas. Poprawielm juz tego Spiryt mage. Co do ktorego jeszcze hero masz watpliwosci ?  Natomiast jesli chodzi o te 4 Pd to dalem tylko przyklad , ale z 2 pd i 4 cupidami rowiez sie udaje tym sposobem.

Ostatnio edytowany przez AhmeDetonuj (2015-02-23 17:24:25)

Offline

 

#7 2015-02-23 17:02:14

wiktor123

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

Tp....no przecież są naszą główną akademią i muszą na cztery pd robić m4
Ahmed co do gr to wg mnie jeden z lepszych hero na m4 b. Ubija wszystkich hero dookoła planszy,a dwóch GR NA M4 z odpowiednim skilem robi czystki.a co do SM to najlepsza jednostka zaraz po pd,z duzym hp robi czystki na planszy niszcząc wszystkie wieze,magic tower i cannony ( tylko musi byc odpowiednio ustawiony) a co do wedlug ciebie sredniego paladyna jako hero na m4 to wolałbym użyć już chyba exe.u nas nawet na m2,m3 nikt takich hero nie używa

Ostatnio edytowany przez wiktor123 (2015-02-23 17:03:38)

Offline

 

#8 2015-02-23 17:15:48

AhmeDetonuj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

Wiktor Powiedz mi czemu tak Ci zalezy na rozwalaniu tych wiezy . W tym ustanieniu nie maja znaczenia inne hero na planszy i wieze poniewaz w 3 sek wszystkie hero sa rozpedzone i nic na tej planszy i tak nie zostaje. Sm faktycznie jest dobry na messe . Natomiast nie wiem co "czysci" Gr . pokaz mi hero ktory nie rozwala wszystkiego z takim buffem od cupidow i Pd .  W messie liczy sie to jaki jest charakter skilla , nie jego moc. Gr uderzy w bosa skillem 35k dla porownania immortep czy snowzilla czy dracula lub tez santa uderza  znacznie wiecej. Chodzi o to ze jest duzo hero ktore poradza sobie z wyczyszczeniem mapy , a znacznie lepiej beda pomagaly w kolejnych sekundach messy.

Offline

 

#9 2015-02-23 17:29:23

AhmeDetonuj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

W zwiazku z tym co napisalem palladyna tez mozna zastapic wieloma lepszymi hero wiec przyznaje racje ze mozna zaliczyc go do slabych. Co do gr tez musze po czesci przyznac Ci racje ze nie zasluguje on na miano slabego , ale tez nie jest on Dobry. Poprawiam ten poradnik i dzieki za uwagi.

Offline

 

#10 2015-02-23 18:22:02

wiktor123

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

Sprawa najwazniejsza,po to chce rozwalic wczesniej sm lub mikołajem wieże bo po ubiciu zielonego bosa herosy rozejdą się na strony

Offline

 

#11 2015-02-23 18:23:45

AhmeDetonuj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

Na jakie strony , przeczytaj poradnik jeszcze raz xP  . Caly czas mowie o biciu bosa w 4 rogach.

Offline

 

#12 2015-02-23 22:10:55

wiktor123

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 191
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

dobrze przeczytalem.nawet jesli komus  z czterech graczy uda sie pokonac kazdego zielonego bosa po rogach istnieje ryzyko ze herosi rozejda sie na dwie strony bo wieze beda wszedzie staly.musialoby 4 konkretnych gosci na m4 byc,jedno slabsze ogniwo i po ptokach

Ostatnio edytowany przez wiktor123 (2015-02-23 22:12:58)

Offline

 

#13 2015-03-01 00:18:28

bychoch

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-11-14
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

Ogłaszam , że w Naszej guildi pykneliśmy m4 na 1 pd.
Jaseff to ten twardziel z PD

Offline

 

#14 2015-03-06 00:03:42

kondzikk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-09
Posty: 17
Punktów :   

Re: Jak skutecznie zrobic messe 4

To matematycznie możliwe? 1pd + 4cupidy i mikołaje?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devil-may-cry.pun.pl www.narutograrpg.pun.pl www.dbpo.pun.pl www.mocna-nuta.pun.pl www.graxiaolin.pun.pl